Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Mate 10 Lite
Huawei Mate 10 Lite | ID - 63737
309.33€
605.00 лв. с ДДС
Процесор:
Kirin 659 Octa- core (4xCortex-A53 2.36GHz + 4xCortex-A53 1.7GHz)
RAM памет:
4096MB
Хард диск:
64GB
Дисплей, inch:
5.9" (14.99 cm)
Резолюция:
2160x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003185
Избери добавки:
Цена:
309.33 €/
605.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
33.47€/мес.
309.33 €/
605.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
33.47€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Mate 10 Lite
309.33 €/
605.00 лв.
605.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Mate 10 Lite | |
| Процесор | Kirin 659 Octa- core (4xCortex-A53 2.36GHz + 4xCortex-A53 1.7GHz) |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 64GB |
| Дисплей, inch | 5.9" (14.99 cm) |
| Резолюция | 2160x1080 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual 13 MP, f/2.0 + 2 MP |
| Камера, MP, задна | Dual 16 MP + 2 MP, phase detection autofocus |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.2 |
| MP3 плейър | MP3/eAAC+/WAV/Flac player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document editor, Photo/video editor |
| USB | microUSB 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 256GB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 3340 mAh battery |
| Размер | 75.2 x 156.2 x 7.5 |
| Тегло, g | 164 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

