Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- HP Slim Desktop S01-pF4001nu 180W SFF Dark Black
HP Slim Desktop S01-pF4001nu 180W SFF Dark Black | ID - 120059
665.19€
1,301.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-14400 1.80 GHz, 20 MB cache
RAM памет:
8GB 3200MHz (1x8GB)
OS:
Free DOS
Кутия:
Desktop
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013988
Избери добавки:
Цена:
665.19 €/
1,301.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
71.97€/мес.
665.19 €/
1,301.00 лв.
цена с ДДС
HP Slim Desktop S01-pF4001nu 180W SFF Dark Black
665.19 €/
1,301.00 лв.
1,301.00 лв.
| Техническа характеристика на HP Slim Desktop S01-pF4001nu 180W SFF Dark Black | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-14400 1.80 GHz, 20 MB cache |
| RAM памет | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIeNVMeM.2 |
| Звук | 5.1 surround sound |
| M.2 слот | 2 M.2 |
| USB порт | 4 USB Type-A, 4 USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | PCIe x16, 1 PCIe x1 |
| Аудио портове | 1 audio-in, 1 audio-out, 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 DIMM |
| Чипсет | Intel H670 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP 125 USB Black Wired Keyboard, HP 125 USB Black Wired Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.9 x 27.0 x 9.5 cm |
| Мрежа | Integrated 10/100/1000 GbE LAN, Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

