Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- HP
- HP Series 5 27" FHD Monitor - 527sf
HP Series 5 27" FHD Monitor - 527sf | ID - 129380
176.91€
346.01 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
1920x1080
Сензорен дисплей:
-
Други:
Security lock-ready
Цвят:
Black/Silver
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015219
Избери добавки:
Цена:
176.91 €/
346.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
19.14€/мес.
176.91 €/
346.01 лв.
цена с ДДС
HP Series 5 27" FHD Monitor - 527sf
176.91 €/
346.01 лв.
346.01 лв.
| Техническа характеристика на HP Series 5 27" FHD Monitor - 527sf | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Други | Security lock-ready |
| Цвят | Black/Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.31 x 0.31 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 10 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30-113 kHz / 48-100 Hz |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | - |
| VGA | VGA |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.8 x 18.8 x 43.7 cm |
| VESA размер, mm | - |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | 3-sided micro-edge |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 17 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

