Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP ProOne 440 G9 All-in-One
Компютър HP ProOne 440 G9 All-in-One | ID - 110171
613.04€
1,199.00 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" FHD IPS non-Touch
Процесор:
Intel Core i5-12400T (1.8GHz, up to 4.2GHz/12MB/6C)
RAM памет:
8GB 3200Mhz 1DIMM
OS:
Free DOS
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011894
Избери добавки:
Цена:
613.04 €/
1,199.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
66.33€/мес.
613.04 €/
1,199.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP ProOne 440 G9 All-in-One
613.04 €/
1,199.00 лв.
1,199.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP ProOne 440 G9 All-in-One | |
| Монитор | 23.8" FHD IPS non-Touch |
| Процесор | Intel Core i5-12400T (1.8GHz, up to 4.2GHz/12MB/6C) |
| RAM памет | 8GB 3200Mhz 1DIMM |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIeNVMe |
| Звук | Internal stereo speakers |
| M.2 слот | 1x M.2 2230; 1x M.2 2280 |
| USB порт | 1x SuperSpeed USB Type-C 10Gbps signaling rate; 1x SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (charging); 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging); 2x SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (charging) |
| HDMI порт | 1x HDMI 1.4 |
| Display порт | DisplayPort 1.4a |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1x 2.5" drive bay |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | 5MP WebCam |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP 125 Wired Keyboard, HP 125 Wired Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 53.93 x 22.5 x 37.94 cm |
| Мрежа | Realtek RTL8852AE Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth 5.2 combo |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

