Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP ProOne 440 G5 Non-Touch All-in-One
Компютър HP ProOne 440 G5 Non-Touch All-in-One | ID - 93773
858.46€
1,679.00 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD IPS anti-glare (1920 x 1080)
Процесор:
Intel Core i5-9500T 2.20 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
16384MB 2666MHz (1x8GB)
Видео карта:
Intel UHD Graphics 630
OS:
Windows 10 Pro 64-bit
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007719
Избери добавки:
Цена:
858.46 €/
1,679.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
92.89€/мес.
858.46 €/
1,679.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP ProOne 440 G5 Non-Touch All-in-One
858.46 €/
1,679.00 лв.
1,679.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP ProOne 440 G5 Non-Touch All-in-One | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD IPS anti-glare (1920 x 1080) |
| Процесор | Intel Core i5-9500T 2.20 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2666MHz (1x8GB) |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 630 |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2 |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Conexant CX3601 codec, 2 W internal stereo speaker |
| M.2 слот | 1 M.2 2230; 1 M.2 2230/2280 (1 M.2 2230 slot for WLAN and 1 M.2 2230/2280 slot for storage.) |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type-C, 3 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 3.1 Gen 1 (charging) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SD card reader |
| Web камера, MP | WebCam 1080p |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 slots |
| Чипсет | Intel Q370 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP USB Business Slim Keyboard, HP USB Optical Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 20.9 x 39.2 cm (With adjustable height stand.) |
| Мрежа | Intel I219LM GbE, Intel Dual Band Wireless-AC 9560 802.11ac (2x2) and Bluetooth 5 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

