Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP ProDesk 600 G1 Tower
Компютър HP ProDesk 600 G1 Tower | ID - 57461
655.48€
1,282.01 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-4590 3.30 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
4096MB 1600MHz 1DIMM
Видео карта:
Integrated Intel HD Graphics
OS:
Windows 7 & Windows 8
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000741
Избери добавки:
Цена:
655.48 €/
1,282.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
70.92€/мес.
655.48 €/
1,282.01 лв.
цена с ДДС
Компютър HP ProDesk 600 G1 Tower
655.48 €/
1,282.01 лв.
1,282.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP ProDesk 600 G1 Tower | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-4590 3.30 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 1600MHz 1DIMM |
| Видео карта | Integrated Intel HD Graphics |
| Операционна система | Windows 7 & Windows 8 |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, GB | 500GB |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | DTS Studio Sound, Realtek ALC 221 Audio (all ports stereo) |
| USB порт | 6 USB 2.0, 4 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 2 DisplayPort with multi-stream |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 2 PCI Express x1, 1 PCI Express x 16, 1 PCI Express x16 |
| Аудио портове | microphone, headphone |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 4 DIMM slots enabling up to 32GB |
| Чипсет | Intel 8 Series (Q85) |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | RS-232 serial port |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP USB Keyboard, HP USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.0 x 44.2 x 39.9 |
| Мрежа | Integrated Intel I217LM Gigabit Network Connection |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

