Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP ProBook 470 G5
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP ProBook 470 G5 | ID - 65812
679.00€
1,328.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 2400MHz 1DIMM
Видео карта:
NVIDIA GeForce 930MX
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
8265 a/c
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003574
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 1
414.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7400 Aluminium
324.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G2
229.00 €
Лаптоп HP ProBook 440 G8
369.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7300
249.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel)
394.00 €
Lenovo ThinkPad E14 G7 Intel Core Ultra 7 255H
1,509.84 €
Лаптоп ASUS BR1100CK
98.00 €
Лаптоп HP ProBook 470 G5
679.00 €/
1,328.01 лв.
1,328.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP ProBook 470 G5 | |
| Процесор | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz 1DIMM |
| Видео карта | NVIDIA GeForce 930MX |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 8265 a/c |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.50 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Дисплей, inch | 17.3" (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB DDR3 |
| Звук | 2 Integrated stereo speakers, Integrated dual-microphone array |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.1 Type-C Gen 1 (Power Delivery, DisplayPort), 2 USB 3.0, 1 USB 2.0 (1 powered port) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | WebCam 720p |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-cell, 48 Wh Long Life Li-ion, 65 W external AC power adapter |
| Памет, слотове | 2 SODIMM, Up to 16GB |
| Чипсет | Chipset is integrated with processor |
| Мрежа | Realtek RTL8111HSH Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




