Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Геймърски слушалки Logitech G335 Gaming Headset | ID - 138127
75.00€
146.69 лв. с ДДС
Микрофон:
yes, Cardioid (unidirectional); Flip up the mic to instantly mute and move it out of the way
Тип:
Overhead
Други:
Adjustable strap for most comfortable fit; With 40mm neodymium drivers, G335 delivers crisp, clear sound; Dimensions (HxWxD): 180x79x189 mm, Weight: 240 g; G335 works with Xbox, PlayStation, Nintendo Switch as well as most PCs, laptops, or mobile devices
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017630
Избери добавки:
Цена:
75.00 €/
146.69 лв.
Не ти достигат още 78.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
75.00 €/
146.69 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски слушалки Logitech G335 Gaming Headset
75.00 €/
146.69 лв.
146.69 лв.
Техническа характеристика на Геймърски слушалки Logitech G335 Gaming Headset, 981-000978 |
|
| Микрофон | yes, Cardioid (unidirectional); Flip up the mic to instantly mute and move it out of the way |
| Тип | Overhead |
| Други | Adjustable strap for most comfortable fit; With 40mm neodymium drivers, G335 delivers crisp, clear sound; Dimensions (HxWxD): 180x79x189 mm, Weight: 240 g; G335 works with Xbox, PlayStation, Nintendo Switch as well as most PCs, laptops, or mobile devices |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm audio jack - PC splitter for separate mic and headphone jacks (Y-splitter) |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Use the volume roller on the ear cup to turn up your game or music |
| Импеданс, Ohm | 36 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 Hz - 20 KHz; mic:100 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 87.5 dB SPL/mW |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



