Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP ProBook 455 G9 Pike Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP ProBook 455 G9 Pike Silver | ID - 110211
605.88€
1,185.00 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen 7 5825U (2GHz, up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads)
RAM памет:
8GB 3200MHz
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Realtek RTL8852AE Wi-Fi 6 (2x2)
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011914
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Fujitsu LifeBook U758
309.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7320
654.00 €
Lenovo ThinkPad L13 G6 AMD Ryzen 5 PRO 215 (up to 4.7GHz
1,179.04 €
Лаптоп HP ProBook 640 G5
173.33 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T450s
328.25 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L14 Gen 2
339.00 €
Лаптоп HP EliteBook 850 G6
394.00 €
Лаптоп Lenovo 500w Gen 3
189.00 €
Лаптоп HP ProBook 455 G9 Pike Silver
605.88 €/
1,185.00 лв.
1,185.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP ProBook 455 G9 Pike Silver | |
| Процесор | AMD Ryzen 7 5825U (2GHz, up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads) |
| RAM памет | 8GB 3200MHz |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Realtek RTL8852AE Wi-Fi 6 (2x2) |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.74 kg |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2 Integrated stereo speakers, Integrated microphone (Dual Array) |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1x SuperSpeed USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPortTM 1.4), 3x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate port (USB 3.2 Gen 1) |
| HDMI порт | HDMI 2.0b |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | yes |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-cell Long Life, Polymer |
| Памет, слотове | 2 SODIMM, up to 32 GB |
| Чипсет | Chipset is integrated with processor |
| Сигурност | TPM 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.94 x 23.39 x 1.99 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Realtek RTL8111HSH 10/100/1000 Integrated NIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




