Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP Pro Tower 400 G9 260W
Компютър HP Pro Tower 400 G9 260W | ID - 110176
703.54€
1,376.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-12100 3.30 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
8GB 3200GHz (1x8GB)
OS:
Free DOS
Кутия:
Tower
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011896
Избери добавки:
Цена:
703.54 €/
1,376.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
76.12€/мес.
703.54 €/
1,376.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP Pro Tower 400 G9 260W
703.54 €/
1,376.00 лв.
1,376.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP Pro Tower 400 G9 260W | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-12100 3.30 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 8GB 3200GHz (1x8GB) |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIe |
| Звук | Realtek ALC3252 codec |
| M.2 слот | 1 M.2 2230, 1 M.2 2280 |
| USB порт | 1 USB Type-C, 8 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe x1, 1 PCI, 1 PCIe 4 x16 |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo, 1 audio-out |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 DIMM slots |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP 125 Wired Keyboard, HP 125 Wired Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.5 x 30.8 x 33.7 cm |
| Мрежа | Integrated Intel I219LM GbE, Intel AX211 Wi-Fi + BT 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

