Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Компютри
- Памет
- HP Pro 3400 MT
HP Pro 3400 MT | ID - 57462
76.69€
149.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-2120 3.30 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
2048MB 1333MHz SDRAM + Apacer 2GB Desktop Memory - DDR3 DIMM PC10600 @ 1333MHz
Видео карта:
Intergrated Intel HD Graphics
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000742
Избери добавки:
Цена:
76.69 €/
149.99 лв.
Не ти достигат още 76.31€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
8.30€/мес.
76.69 €/
149.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
8.30€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
HP Pro 3400 MT
76.69 €/
149.99 лв.
149.99 лв.
| Техническа характеристика на HP Pro 3400 MT | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-2120 3.30 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 2048MB 1333MHz SDRAM + Apacer 2GB Desktop Memory - DDR3 DIMM PC10600 @ 1333MHz |
| Видео карта | Intergrated Intel HD Graphics |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Microtower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, GB | 500GB 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Realtek ALC656 |
| USB порт | 6 USB 2.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 1 full-height PCIe x16; 1 mini PCI; 3 full-height PCIe x1 |
| Аудио портове | 1 audio in; 1 audio out; 1 microphone in |
| VGA конектор | yes |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 DIMM |
| Чипсет | Intel H61 Express |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | 1 DVI-D |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP USB Value Standard Keyboard, HP USB Optical Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16.5 x 38.9 x 36.8 cm |
| Мрежа | Realtek RTL8171E Gigabit Ethernet Controller |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

