Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- HP Pavilion Plus 16-ab0016nn Natural Silver
HP Pavilion Plus 16-ab0016nn Natural Silver | ID - 118885
1543.59€
3,019.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
16GB 5200MHz onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WiFi AX211
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013707
Избери добавки:
Цена:
1543.59 €/
3,019.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
167.02€/мес.
1543.59 €/
3,019.00 лв.
цена с ДДС
HP Pavilion Plus 16-ab0016nn Natural Silver
1543.59 €/
3,019.00 лв.
3,019.00 лв.
| Техническа характеристика на HP Pavilion Plus 16-ab0016nn Natural Silver | |
| Процесор | Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5200MHz onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WiFi AX211 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.89 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIeGen4NVMePerformanceM.2 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm) |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Audio by B&O; Dual speakers; HP Audio Boost |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 2 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Аудио портове | 1 combo out for headphones/microphone |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HP Wide Vision 5 MP IR cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-cell, 68 Wh lithium-ion polymer battery, 135 W power adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.7 x 25.4 x 1.8 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

