Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP Pavilion All-in-One 24-k1009nu White
Компютър HP Pavilion All-in-One 24-k1009nu White | ID - 106015
1093.14€
2,138.00 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) UWVA IPS BV
Процесор:
Intel Core i7-11700T 1.40 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
16GB 2933MHz (1x16GB)
OS:
Windows 11
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011083
Избери добавки:
Цена:
1093.14 €/
2,138.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
118.28€/мес.
1093.14 €/
2,138.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP Pavilion All-in-One 24-k1009nu White
1093.14 €/
2,138.00 лв.
2,138.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP Pavilion All-in-One 24-k1009nu White | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) UWVA IPS BV |
| Процесор | Intel Core i7-11700T 1.40 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 16GB 2933MHz (1x16GB) |
| Операционна система | Windows 11 |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIeNVMeM.2 |
| Звук | B&O audio, two 5 W speakers |
| M.2 слот | 2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN) |
| USB порт | 1 USB Type-A 5 Gbps (Battery Charging 1.2); 1 USB Type-C; 3 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combined headphone output / microphone |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | 3-in-1 Card Reader |
| Web камера, MP | 5 MP infrared privacy camera with built-in dual-range digital microphone |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Intel H470 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Mouse&Keyboard |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 16.5 x 43.5 cm |
| Мрежа | 10/100/1000 GbE LAN, Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi, Bluetooth 5 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 750 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

