Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Pavilion 15-cd0000nu Silver
Лаптоп HP Pavilion 15-cd0000nu Silver | ID - 58302
648.32€
1,268.00 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Quad-Core A12-9720P 2.70 GHz, 2 MB cache
RAM памет:
12288MB 1866MHz (1x4GB + 1x8GB)
Видео карта:
AMD Radeon 530
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel 802.11b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001540
Избери добавки:
Цена:
648.32 €/
1,268.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
70.15€/мес.
648.32 €/
1,268.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP Pavilion 15-cd0000nu Silver
648.32 €/
1,268.00 лв.
1,268.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP Pavilion 15-cd0000nu Silver | |
| Процесор | AMD Quad-Core A12-9720P 2.70 GHz, 2 MB cache |
| RAM памет | 12288MB 1866MHz (1x4GB + 1x8GB) |
| Видео карта | AMD Radeon 530 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel 802.11b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.95 kg |
| Процесор, серия | AMD Quad Core |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB M.2 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, МВ | 4096MB DDR3 |
| Звук | B & O PLAY; Improved sound with HP Audio Boost; dual speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.1 Type-C first generation (data transfer up to 5 Gb/s), 2 USB 3.1 First generation (data transfer only) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 комбиниран изход за слушалки/микрофон |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HP Wide Vision HD webcam with digital microphone dual range |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-cell, 41W lithium-ion battery |
| Сигурност | Kensington MicroSaver |
| Мрежа | 10/100/1000 GbE LAN |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

