Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Omen X 15-dg0005nu Black
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP Omen X 15-dg0005nu Black | ID - 92172
3082.58€
6,029.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i9-9880H 2.30 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
32768MB 3200MHz (2x16GB)
Видео карта:
NvidiaGeForce RTX 2080
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wireless-AC 9560 802.11 b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007037
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP Stream 11 Pro G5
82.00 €
HP EliteBook 8 G1i AI 16" Glacier Silver
2,028.81 €
Лаптоп HP EliteBook 735 G6
259.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G8
374.00 €
Лаптоп HP EliteBook 850 G7
579.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G3
159.00 €
Лаптоп HP EliteBook 845 G8
364.00 €
Лаптоп Dell Latitude 3540
609.00 €
Лаптоп HP Omen X 15-dg0005nu Black
3082.58 €/
6,029.00 лв.
6,029.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP Omen X 15-dg0005nu Black | |
| Процесор | Intel Core i9-9880H 2.30 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 32768MB 3200MHz (2x16GB) |
| Видео карта | NvidiaGeForce RTX 2080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wireless-AC 9560 802.11 b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi |
| Операционна система | Windows 10 Home 64-bit |
| Други | 5.9" (15.2 cm) FHD IPS BV Touch |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.46 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2хRAID01000GBPCIeNVMeТLCM.2 |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 8192GB GDDR6 |
| Звук | B&O; dual speakers; Enhanced sound with HP Audio Boost; Omen Audio Control Support DTS: X Ultra |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 PCIe x4 |
| USB порт | 1 USB 3.1 G2 Type-C with Thunderbolt 3 (40 Gb / s baud rate) data, Power Delivery 3.0, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 3 USB 3.1 G1 Type-A (HP Sleep and Charge) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone jack/ microphone, 1 microphone |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6-cell 72 Wh lithium-ion polymer battery, 230W power adapter |
| Памет, слотове | 2 slots |
| Чипсет | Intel HM370 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.2 x 26.2 x 2.0 |
| Мрежа | 10/100/1000 GbE LAN |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




