Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Omen 17-an012nu Black
Лаптоп HP Omen 17-an012nu Black | ID - 62455
1200.51€
2,347.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-7300HQ 2.50 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 2400MHz 1DIMM
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel 802.11b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002927
Избери добавки:
Цена:
1200.51 €/
2,347.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
129.90€/мес.
1200.51 €/
2,347.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP Omen 17-an012nu Black
1200.51 €/
2,347.99 лв.
2,347.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP Omen 17-an012nu Black | |
| Процесор | Intel Core i5-7300HQ 2.50 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz 1DIMM |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel 802.11b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi |
| Операционна система | Windows 10 Home 64-bit |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 3.78 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 7.2krpm + 128GB PCIe SSD |
| Дисплей, inch | 17.3" (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 4096MB GDDR5 |
| Звук | Bang & Olufsen; Enhanced Sound with HP Audio Boost; Dual speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.1 Type-C (data transfer up to 5 Gbps, DP1.2, HP Sleep and Charge), 3 USB 3.1 first generation (1 HP Sleep and Charge) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Mini DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone output, 1 microphone input |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HP Wide Vision HD camera with dual digital integrated microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 8-cell, 82 Wh lithium-ion battery |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel HM175 |
| Мрежа | 10/100/1000 GbE LAN |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
