Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Omen 15-ek1006nu Black
Лаптоп HP Omen 15-ek1006nu Black | ID - 103171
1407.59€
2,753.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-10870H 2.20 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
16GB 3200GHz (2x8GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6 AX201 (2x2)
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010787
Избери добавки:
Цена:
1407.59 €/
2,753.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
152.30€/мес.
1407.59 €/
2,753.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP Omen 15-ek1006nu Black
1407.59 €/
2,753.01 лв.
2,753.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP Omen 15-ek1006nu Black | |
| Процесор | Intel Core i7-10870H 2.20 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200GHz (2x8GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6 AX201 (2x2) |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.45 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIeNVMeM.2 |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Audio from Bang & Olufsen; DTS: X Ultra; Dual speakers; HP Audio Boost |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-A (HP Sleep and Charge); 2 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Mini DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 3 with USB Type-C (DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Аудио портове | 1 combined headphone output / input port for microphone |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HP Wide Vision 720p HD camera with built-in two digital microphones |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 6-cell 70.9 Wh lithium-ion polymer battery, 200 W Smart Power Adapter for AC |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SODIMM slots |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 24.0 x 2.3 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | 10/100/1000 GbE LAN |
| Bluetooth | Bluetooth v 5.0 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

