Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- HP OfficeJet 202 Mobile Printer
HP OfficeJet 202 Mobile Printer | ID - 59570
267.41€
523.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
1 USB 2.0
Други:
5.08 cm (2.0”) Hi-Res MGD (Mono Graphic Display)
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Wi-Fi:
Wi-Fi + Wi-Fi direct
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002238
Избери добавки:
Цена:
267.41 €/
523.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
28.93€/мес.
267.41 €/
523.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
28.93€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
HP OfficeJet 202 Mobile Printer
267.41 €/
523.01 лв.
523.01 лв.
| Техническа характеристика на HP OfficeJet 202 Mobile Printer | |
| Интерфейс | 1 USB 2.0 |
| Други | 5.08 cm (2.0”) Hi-Res MGD (Mono Graphic Display) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Wi-Fi | Wi-Fi + Wi-Fi direct |
| Bluetooth | - |
| Размер | Minimum: 364 x 186 x 69; Maximum: 364 x 260 x 214 (with input tray opened) |
| Тегло, g | 2.1 kg (2.2 kg - with battery) |
| Медия, тип | Plain/Photo/Matte/Glossy papers; Matte Brochure or Professional Paper; Matte Presentation paper, Glossy Brochure or Professional Paper; Light/Recycled |
| Медия, размер | A4, A5, A6, B5 (ISO), B5 (JIS); Envelopes (A2, C5, C6, DL); Photo (10 x 15 cm); Custom: 76.2 x 216 to 101 x 355.6 mm |
| Съвместими операционни системи | Windows 10, 8.1, 8, 7: 32-bit/64-bit, Windows Vista: 32-bit only; Apple OS X Yosemite (v10.10), OS X Mavericks (v10.9), OS X Mountain Lion (v10.8) |
| Технология на печат | Thermal Inkjet |
| Скорост на печат, ppm | Black, A4: On AC - up to 10 ppm; On Battery - up to 9 ppm (ISO); Color, A4: On AC - up to 7 ppm; On Battery - up to 6 ppm (A4) |
| Резолюция при печат, dpi | Up to 1200 x 1200 rendered dpi (when printing from a computer) black; Up to 4800 x 1200 optimised dpi colour (when printing from a computer and 1200 input dpi) |
| Поле за печат, max | 209.9 x 349.6 mm |
| Медия, подаване | Input capacity: Up to 50/Up to 5 transparencies/Up to 5 envelopes/Up to 20 cards/Up to 20 photo paper; Duplex printing: Manual (driver support provided) |
| Захранване, тип | AC power |
| Адаптер за кола | - |
| Батерия, тип | HP OfficeJet 200 series Battery |
| Брой копия за заредена батерия | n/a |
| Комплектация | HP OfficeJet 202 Mobile Printer; HP OfficeJet 200 series Battery; HP 651 Setup Black Ink Advantage Cartridge; HP 651 Setup Tri-color Ink Advantage Cartridge; Software CD; Setup Poster; Power Cord |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

