Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Envy 13-aq1004nu Natural Silver
Лаптоп HP Envy 13-aq1004nu Natural Silver | ID - 94921
1151.43€
2,252.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-10510U 1.80 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16384MB 2400MHz On-Board
Видео карта:
Nvidia GeForce MX250
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6 AX 201 (2x2)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008102
Избери добавки:
Цена:
1151.43 €/
2,252.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
124.58€/мес.
1151.43 €/
2,252.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP Envy 13-aq1004nu Natural Silver
1151.43 €/
2,252.00 лв.
2,252.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP Envy 13-aq1004nu Natural Silver | |
| Процесор | Intel Core i7-10510U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2400MHz On-Board |
| Видео карта | Nvidia GeForce MX250 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6 AX 201 (2x2) |
| Операционна система | Windows 10 Home 64-bit |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.17 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIe |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 2048GB GDDR5 |
| Звук | Audio by Bang & Olufsen; Quad speakers; HP Audio Boost 2.0 |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.1 G1 Type-C (5 Gb / s signal speed, Power Delivery 3.0, DisplayPort 1.2, HP Sleep and Charge), 1 USB 3.1 G1 Type-A (HP Sleep and Charge), 1 USB 3.1 G1 Type-A (data transfer only) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone output |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | MicroSD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HP Wide Vision HD cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-cell, 53 Wh lithium-ion polymer battery |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.7 x 21.2 x 1.5 |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

