Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP EliteDesk 800 G3 Tower
Компютър HP EliteDesk 800 G3 Tower | ID - 61977
830.34€
1,624.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-7500 3.40 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 2400MHz 1DIMM
Видео карта:
Intel HD Graphics
OS:
Windows 10 Pro (64bit)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002764
Избери добавки:
Цена:
830.34 €/
1,624.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
89.84€/мес.
830.34 €/
1,624.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP EliteDesk 800 G3 Tower
830.34 €/
1,624.00 лв.
1,624.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP EliteDesk 800 G3 Tower | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-7500 3.40 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz 1DIMM |
| Видео карта | Intel HD Graphics |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 256GB SSD + 500GB SATA |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Integrated Realtek ALC221 |
| USB порт | Front:: 1 USB 2.0 (fast charging), 1 USB 2.0, 2 USB 3.1 Gen 1, 1 USB Type-C (charging); Back: 2 USB 2.0, 4 USB 3.1 Gen 1 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 1 M.2 2230 for optional wireless NIC, 1 M.2 internal connector for optional SSD drive, 1 PCIe x1, 1 PCIe 3.0 x16, PCI Express x16 (v3.0)(wired as a x4) |
| Аудио портове | 1 Headphone connector, Universal audio jack with CTIA headset support, 1 audio out |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 4 DIMM |
| Чипсет | Intel Q270 |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP USB Keyboard, HP USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 36.5 x 37.0 |
| Мрежа | Intel I219LM Gigabit Network Connection LOM |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

