Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- HP EliteBook Ultra G1i AI 14" Atmospheric Blue
HP EliteBook Ultra G1i AI 14" Atmospheric Blue | ID - 131670
3431.79€
6,712.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
32 GB 8533 MT/s (onboard)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2)
OS:
Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите.
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015429
Ъпгрейд
0.00€
Операционна система
Без операционна система техниката не стартира готова за работа
Избери добавки:
Цена:
3431.79 €/
6,712.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
371.32€/мес.
3431.79 €/
6,712.00 лв.
цена с ДДС
HP EliteBook Ultra G1i AI 14" Atmospheric Blue
3431.79 €/
6,712.00 лв.
6,712.00 лв.
| Техническа характеристика на HP EliteBook Ultra G1i AI 14" Atmospheric Blue | |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 32 GB 8533 MT/s (onboard) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) |
| Операционна система | Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите. |
| Цвят | Atmosphere blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.19 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB(2x1TB)PCIeGEN4NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Audio by Poly Studio, quad stereo speakers, dual microphones enhanced by AI noise reduction |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (charging) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 3 Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1) |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint sensor |
| Web камера, MP | 9 MP IR AI camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Клавиатура, тип | Full-sized, backlit |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life 6-cell, 64 Wh Li-ion polymer; 65 W USB Type-C adapter |
| Памет, слотове | No memory slots |
| Сигурност | Security lock slot; HP Wolf Pro Security Edition |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 21.7 x 1.2 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Bluetooth | BT 5.4 Wireless |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

