Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP EliteBook 850 G4
Лаптоп HP EliteBook 850 G4 | ID - 61959
1685.73€
3,297.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-7500U 2.70 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
16384MB 2133MHz 1DIMM
Видео карта:
AMD Radeon R7 M465
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel 8265 a/c
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002746
Избери добавки:
Цена:
1685.73 €/
3,297.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
182.40€/мес.
1685.73 €/
3,297.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP EliteBook 850 G4
1685.73 €/
3,297.00 лв.
3,297.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP EliteBook 850 G4 | |
| Процесор | Intel Core i7-7500U 2.70 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2133MHz 1DIMM |
| Видео карта | AMD Radeon R7 M465 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel 8265 a/c |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.84 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB Turbo Drive SSD + 500GB SATA 7.2krpm |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB GDDR5 |
| Звук | Audio by Bang & Olufsen, Dual speakers, Integrated dual array microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.1 Gen 1 (1 charging), 1 USB Type-C |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | DisplayPort 1.2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | 1 docking connector; |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3C Long Life |
| Памет, слотове | 2 SODIMM, up to 32GB |
| Чипсет | Chipset is integrated with processor |
| Мрежа | Intel Ethernet Connection |
| Bluetooth | Bluetooth |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
