Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP EliteBook 8440p Core i7 620M(2.66GHz
Лаптоп HP EliteBook 8440p Core i7 620M(2.66GHz | ID - 62168
216.28€
423.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-620M 2.66 GHz / 1066 MHz, 4 MB L2
RAM памет:
4096 MB DDR3
Видео карта:
NVIDIA NVS 3100M graphics with 512 MB dedicated gDDR3 video memory
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Centrino 802.11a/b/g/n
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002878
Избери добавки:
Цена:
216.28 €/
423.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
23.40€/мес.
216.28 €/
423.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP EliteBook 8440p Core i7 620M(2.66GHz
216.28 €/
423.01 лв.
423.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP EliteBook 8440p Core i7 620M(2.66GHz | |
| Процесор | Intel Core i7-620M 2.66 GHz / 1066 MHz, 4 MB L2 |
| RAM памет | 4096 MB DDR3, 1333 MHz, 2DIMM |
| Видео карта | NVIDIA NVS 3100M graphics with 512 MB dedicated gDDR3 video memory |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Centrino 802.11a/b/g/n |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Graphite |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.08 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 500 GB SATA II 7.2 krpm |
| Дисплей, inch | 14,0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1600x900 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 512 MB dedicated video memory (Discrete Graphics) |
| Звук | HP Premier Sound |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| USB порт | 3 USB 2.0 |
| eSATA порт | 1 eSATA/USB 2.0 Combo port |
| HDMI порт | - |
| Display порт | yes |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | yes |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Express Card/54 |
| Аудио портове | 1 stereo microphone in; 1 stereo headphone/line-out |
| VGA конектор | yes |
| Докинг конектор | yes |
| Конектор за допълнителна батерия | yes |
| Четец за карти | 1 Smart Card Reader; 1 secure digital/MultiMedia card |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 2 MP webcam |
| Клавиатура, тип | Spill-resistant keyboard with drain |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6-cell Lithium-Ion Battery |
| Памет, слотове | 2 SODIMM slots supporting dual channel memory; Upgradeable to 8 GB |
| Чипсет | Mobile Intel QM57 Express |
| Сигурност | HP ProtectTools Security Manager |
| Мрежа | Integrated Intel Gigabit Network Connection (10/100/1000 NIC) |
| Bluetooth | Bluetooth 2.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
