Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- HP EliteBook 8 G1i AI 13" Pike Silver
HP EliteBook 8 G1i AI 13" Pike Silver | ID - 131637
2253.26€
4,406.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 255U 2.00 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
32GB 7500MT/s onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2)
OS:
Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите.
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015415
Ъпгрейд
0.00€
Операционна система
Без операционна система техниката не стартира готова за работа
Избери добавки:
Цена:
2253.26 €/
4,406.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
243.80€/мес.
2253.26 €/
4,406.99 лв.
цена с ДДС
HP EliteBook 8 G1i AI 13" Pike Silver
2253.26 €/
4,406.99 лв.
4,406.99 лв.
| Техническа характеристика на HP EliteBook 8 G1i AI 13" Pike Silver | |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U 2.00 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 32GB 7500MT/s onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) |
| Операционна система | Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите. |
| Други | HP Sure Platform, Temperature Sensor, HP Tamper Lock, Hall Effect Sensor, Color Sensor with Ambient Light Sensor |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.29 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIe |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm), 400nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Audio by Poly Studio, two stereo speakers with separate amplifiers, integrated dual array microphones |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 2 USB Type-A (with power delivery) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1, HP Sleep and Charge) |
| Аудио портове | 1 Stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 5 MP IR AI camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life Polymer Li-Ion Battery, 3 Cell, 62Wh, USB Type-C adapter, 65W |
| Памет, слотове | - |
| Сигурност | TPM 2.0 Embedded Security Chip |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.6 x 22.2 x 1.6 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

