Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- HP Dragonfly G4 Slate blue
HP Dragonfly G4 Slate blue | ID - 120354
1867.24€
3,652.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-1355U 3.70 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
32 GB 6400 MHz
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014058
Избери добавки:
Цена:
1867.24 €/
3,652.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
202.04€/мес.
1867.24 €/
3,652.00 лв.
цена с ДДС
HP Dragonfly G4 Slate blue
1867.24 €/
3,652.00 лв.
3,652.00 лв.
| Техническа характеристика на HP Dragonfly G4 Slate blue | |
| Процесор | Intel Core i7-1355U 3.70 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 32 GB 6400 MHz |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 0.99 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1TBPCIeSEDOPAL2 |
| Дисплей, inch | 13.5" (34.29 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1280 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Bang & Olufsen sound system, four stereo speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-A, 5 Gb/s signal transmission speed (USB Power Delivery) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 nano SIM, 2x Thunderbolt 4 and USB Type-C, 40 Gb/s signal transfer speed (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Аудио портове | 1 combined stereo headphone and microphone jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | yes |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life 6-cell, 68 Wh lithium-ion polymer, 65 W USB Type-C adapter |
| Памет, слотове | Onboard |
| Чипсет | Chipset is integrated with processor |
| Сигурност | Absolute Persistence module; HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; BIOS update via network; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; TPM 2.0, HP wireless network wake-up; HP Tamper Lock; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.74 x 22.04 x 1.64 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | Intel 5000 5G WWAN |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris X Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

