Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP All-in-One 24-f0014nu White
Компютър HP All-in-One 24-f0014nu White | ID - 93460
703.54€
1,376.00 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45cm) FHD (1920 x 1080) UWVA AG
Процесор:
Intel Core i5-9400T 1.80 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
16384MB 2400MHz (2x8GB)
Видео карта:
NVIDIA GT MX110
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007610
Избери добавки:
Цена:
703.54 €/
1,376.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
76.12€/мес.
703.54 €/
1,376.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP All-in-One 24-f0014nu White
703.54 €/
1,376.00 лв.
1,376.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP All-in-One 24-f0014nu White | |
| Монитор | 23.8" (60.45cm) FHD (1920 x 1080) UWVA AG |
| Процесор | Intel Core i5-9400T 1.80 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2400MHz (2x8GB) |
| Видео карта | NVIDIA GT MX110 |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIeSSD+1000GB7.2krpm |
| Видео карта, МВ | 2048MB GDDR5 |
| Звук | DTS Studio Sound, two 2W speakers |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 3.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone output |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Web камера, MP | HP Privacy HD camera with dual channel microphone |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel H370 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Mouse & Keyboard |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.1 x 1.6 x 42.0 |
| Мрежа | 10/100/1000 GbE LAN, Realtek 802.11 b/g/n/a/ac (1x1), Bluetooth 4.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

