Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP All-in-One 24-e000nu
Компютър HP All-in-One 24-e000nu | ID - 62582
715.30€
1,399.01 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD UWVA AG (1920 x 1080)
Процесор:
Intel Core i5-7200U 2.50 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
4096МB 2133MHz (1x4GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce 920MX
OS:
Windows 10 Home 64bit
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002991
Избери добавки:
Цена:
715.30 €/
1,399.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
77.40€/мес.
715.30 €/
1,399.01 лв.
цена с ДДС
Компютър HP All-in-One 24-e000nu
715.30 €/
1,399.01 лв.
1,399.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP All-in-One 24-e000nu | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD UWVA AG (1920 x 1080) |
| Процесор | Intel Core i5-7200U 2.50 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 4096МB 2133MHz (1x4GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce 920MX |
| Операционна система | Windows 10 Home 64bit |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB SATA 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | 2048MB DDR3 |
| Звук | DTS Studio Sound |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI-out 1.4 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone output |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | 3-in-1 Card Reader |
| Web камера, MP | HP Webcam with dual-band digital microphone |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Mouse & Keyboard |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 58.4 x 19,7 x 42.5 |
| Мрежа | 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN, 802.11a/b/g/n/ac (1x1), Bluetooth 4.2 M.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

