Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 MercedesAMG AI+ A3XWGG-054BG-SGARI370X
Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 MercedesAMG AI+ A3XWGG-054BG-SGARI370X | ID - 138804
2754.00€
5,386.36 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache
Процесор, серия:
AMD Ryzen AI 9
Чипсет:
Integrated SoC
RAM памет:
32GB 5600MHz (2x16GB)
Памет, тип:
DDR5
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018206
Избери добавки:
Цена:
2754.00 €/
5,386.36 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
2754.00 €/
5,386.36 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €239.40 (13 x 468.23 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
297.98€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 MercedesAMG AI+ A3XWGG-054BG-SGARI370X
2754.00 €/
5,386.36 лв.
5,386.36 лв.
Техническа характеристика на Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 MercedesAMG AI+ A3XWGG-054BG-SGARI370X, 9S7-15FM33-054 |
|
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 9 |
| Чипсет | Integrated SoC |
| RAM памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, тип | DDR5 |
| Памет, слотове | up to 96GB, 2 Slots |
| Твърд диск, GB | 1000GB NVMe PCIe Gen4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 400 nits |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Сензорен дисплей | - |
| Тип матрица | IPS |
| Web камера, MP | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR |
| Безжична карта | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | 2.5 Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8125BG-CG |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 1 Type-C (USB4 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt 4 compatible), 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | - |
| Звук | Speaker 2x 2W, Woofer 4x 2W, Array Microphone, Sound by Dynaudio, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Fingerprint Security, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Secured-core PCs, Kensington Lock |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Батерия, cell | 4-Cell, 99.9 Whrs, 6578 Mah, 240W Adaptor |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Други | Software: Nvidia App, True Color, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, MSI Companion, MSI Center, Steelseries GG, Discrete |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 26.0 x 2.0 cm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





