Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен лаптоп
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Лаптоп Fujitsu Celsius H710 | ID - 9716
341.03€
667.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7, 2760QM 2400MHz 6MB 4 cores, 8 threads
RAM памет:
8192MB DDR3
Хард диск:
128 GB 2.5 Inch SSD
Видео карта:
nVidia Quadro 1000M
Дисплей:
15.6"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80064448
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Мобилна работна станция Lenovo ThinkPad P15v Gen 1
809.00 €
Мобилна работна станция Lenovo ThinkPad P15 Gen 1
824.00 €
Мобилна работна станция HP ZBook 15 G3
424.00 €
Мобилна работна станция Dell Precision 5560
944.00 €
Мобилна работна станция HP ZBook Power G8
824.00 €
Мобилна работна станция Dell Precision 7730
639.00 €
Мобилна работна станция Dell Precision 7750
1,159.00 €
Мобилна работна станция Lenovo ThinkPad P16s Gen 1
1,209.00 €
Лаптоп Fujitsu Celsius H710
341.03 €/
667.00 лв.
667.00 лв.
Лаптопът е с видими драскотини по корпуса, възможни са леки петна по екрана.Това не влияе на функционалното му състояние и е отчетено при определяне на неговата цена. Възможни са нарушения в целостта на корпуса и видимите части. Подходящ е за потребители, които не държат на външния вид или използват този лаптоп в индустриални помещения, складове и др.
| Техническа характеристика на Лаптоп Fujitsu Celsius H710 | |
| Процесор | Intel Core i7, 2760QM 2400MHz 6MB 4 cores, 8 threads |
| RAM памет | 8192MB So-Dimm DDR3, максимална поддържана 32 GB DDR3 1066/1333/1600 |
| Хард диск | 128 GB 2.5 Inch SSD |
| Видео карта | nVidia Quadro 1000M |
| Дисплей | 15.6" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Мрежова карта | LAN 10/100/1000 |
| Интерфейси | USB 3.0, Четец Карти, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Finger Print, Камера, WWAN eSATA, Изход за монитор, |
| Статус | B клас |
| Батерия Статус | ОК батерия – позволява работа без адаптер (зарядно) мин. 1:30 часа. |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства










