Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Epson EcoTank L3276
Epson EcoTank L3276 | ID - 126579
260.76€
510.00 лв. с ДДС
Брой копия:
-
Интерфейс:
USB
Безжична карта:
WiFi, Wi-Fi Direct; Mobile and Cloud printing services: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver)
Цвят:
White
Двустранен печат:
Manual
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014741
Избери добавки:
Цена:
260.76 €/
510.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
28.21€/мес.
260.76 €/
510.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
28.21€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Epson EcoTank L3276
260.76 €/
510.00 лв.
510.00 лв.
| Техническа характеристика на Epson EcoTank L3276 | |
| Брой копия | - |
| Интерфейс | USB |
| Безжична карта | WiFi, Wi-Fi Direct; Mobile and Cloud printing services: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver) |
| Цвят | White |
| Двустранен печат | Manual |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | - |
| Размер | 375 x 347 x 179 |
| Медия, тип | Different types of paper, Borderless print (up to 10 x 15cm) |
| Медия, размер | C6 (Envelope), B5 (17.6x25.7 cm), A6 (10.5x14.8 cm), A5 (14.8x21.0 cm), A4 (21.0x29.7 cm), Legal, User defined, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, Letter, No. 10 (Envelope), DL (Envelope), 16:9 |
| Медия, g/m2 | 64 g/m2 - 300 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100 Sheets Standard |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 30 Sheets |
| Консумативи | 103 EcoTank Black ink bottle (Up to 4500 pages); 103 EcoTank Cyan/Magenta/Yellow ink bottles (Up to 7500 pages each color) |
| Натоварване, стр./месец | - |
| Съвместими операционни системи | Windows, Mac OS |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 33 ppm (plain paper 75 g/m2), 10 ppm (ISO/IEC 24711/24712) |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 15 ppm (plain paper 75 g/m2), 5 ppm (ISO/IEC 24711/24712) |
| Принтер резолюция | 5760x1440 |
| Скенер, тип | Contact image sensor (CIS), (Single-sided scan speed (A4 black/A4 colour): 200 dpi, 11 sec./ 28 sec. with flatbed scan) |
| Скенер резолюция | 1200 x 2400 dpi (Horizontal x Vertical) |
| Дълбочина на цвета при сканиране | - |
| Нива на сивота | - |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG |
| Копир скорост черно, копия/мин | - |
| Копир скорост цветно, копия/мин | - |
| Копир резолюция | - |
| Мащабиране | - |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | 0 |
| Скорост на модема | - |
| Памет, страници | - |
| Съкратено набиране | - |
| Групово набиране/ Дестинации | - |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | - |
| ADF | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

