Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell XPS 8940 DT
Компютър Dell XPS 8940 DT | ID - 100251
2176.06€
4,256.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i7-11700 2.50 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
32GB 2933MHz (2x16GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce RTX 3070
OS:
Windows 10 Pro 64bit English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009986
Избери добавки:
Цена:
2176.06 €/
4,256.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
235.45€/мес.
2176.06 €/
4,256.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell XPS 8940 DT
2176.06 €/
4,256.00 лв.
4,256.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell XPS 8940 DT | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i7-11700 2.50 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 32GB 2933MHz (2x16GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64bit English |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIeM.2SSD+1000GB7.2krpmSATA |
| Звук | Integrated 5.1 Channel High Definition audio, Realtek ALC3861 |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive/Intel Optane memory |
| USB порт | 7 USB 3.1 Gen 1, 2 USB 2.0, 1 USB 3.1 Gen 1 (Type-C) |
| HDMI порт | HDMI 1.4 (UMA only) |
| Display порт | DisplayPort 1.2 (UMA only) |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe x16, 1 PCIe x1, 1 PCIe x4 |
| Аудио портове | 1 Headset jack, 3 Audio ports (5.1 channel) |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 128GB, Four UDIMM slots |
| Чипсет | H470 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard-KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell MS116 Wired Mouse Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16.9 x 30.8 x 36.7 cm |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps, Killer Wi-Fi 6 AX1650i (2x2) 802.11ax Wireless and Bluetooth 5.1 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

