Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Dell U3824DW
Dell U3824DW | ID - 129474
1186.71€
2,321.00 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
3840x1600
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
RoHS, BFR-free, PVC-free, TCO Certified Edge
Цвят:
Black/Silver
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015231
Избери добавки:
Цена:
1186.71 €/
2,321.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1186.71 €/
2,321.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Dell U3824DW
1186.71 €/
2,321.00 лв.
2,321.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell U3824DW | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x1600 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | RoHS, BFR-free, PVC-free, TCO Certified Edge |
| Цвят | Black/Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 37.5" (95.25 cm) |
| Вид на екрана | Curved 2300R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.22908 x 0.22908 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 9W x 2 |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 89.4 x 25.1 x 44.3 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB-C DisplayPort 1.4 Alt Mode (power up to 90W), USB-C 3.2 Gen 2 (data only) |
| USB хъб | 4 USB 3.2 Gen 2, 2 USB-C 3.2 Gen 2, 1 USB 3.2 Gen 2 with Battery Charging 1.2 |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -30°/+30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 35 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




