Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- DELL
- Dell U3224KBA 32"
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Dell U3224KBA 32" | ID - 117976
2089.65€
4,087.00 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
6144x3456
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
RoHS, NFPA 99, BFR-free, PVC-free
Други:
Thunderbolt 4/USB-C 3.2 Gen 2 upstream/DisplayPort 1.4 (power up to 140W); Thunderbolt 4 downstream (for daisy chain, power up to 15W); Kensington security slot
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013510
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Lenovo ThinkVision P27h-20
193.00 €
BenQ MOBIUZ EX271U
637.07 €
Монитор Terra 2230W PV
40.00 €
Монитор Fujitsu B24T-7 LED
40.00 €
Монитор DELL 4K Conference Room Monitor C5519Q
504.00 €
Монитор NEC EA223WM
42.00 €
Монитор Philips 241B7QUBHEB
106.00 €
Монитор Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT
1,445.00 €
Dell U3224KBA 32"
2089.65 €/
4,087.00 лв.
4,087.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell U3224KBA 32" | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 6144x3456 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | RoHS, NFPA 99, BFR-free, PVC-free |
| Други | Thunderbolt 4/USB-C 3.2 Gen 2 upstream/DisplayPort 1.4 (power up to 140W); Thunderbolt 4 downstream (for daisy chain, power up to 15W); Kensington security slot |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Web камера, MP | 8MP, Max Video Resolution 3840 x 2160 at 30 fps, Digital Zoom 5x |
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1134 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178°/178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | Speakers - stereo 14 Watt |
| DVI | - |
| Display port | Mini DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.7 x 23.7 x 52.3 (68.3) cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | Daisy chain compatible |
| USB-C | 1 USB Type-C |
| USB хъб | 4 USB 3.2 Gen 2 |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 160 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




