Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Precision 7780
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Precision 7780 | ID - 112381
3431.28€
6,711.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-13850HX 3.80 GHz, 30 MB cache
RAM памет:
32GB (1x32GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2x2
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012537
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
414.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T480
274.00 €
Лаптоп Dell Latitude 3310
214.00 €
Asus Strix G16 G615LW-S5029W
3,788.16 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490
284.00 €
Лаптоп HP EliteBook 640 G9
419.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Platinum
309.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G7
359.00 €
Лаптоп Dell Precision 7780
3431.28 €/
6,711.00 лв.
6,711.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Precision 7780 | |
| Процесор | Intel Core i7-13850HX 3.80 GHz, 30 MB cache |
| RAM памет | 32GB (1x32GB), 5600MT/s CAMM, non-ECC |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 3.05 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1TBM.2PCIeNVMeGen42280 |
| Дисплей, inch | 17" (43.18 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Stereo speakers with Dialog, 2W x 4 = 8W total |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort alt mode; 1x USB 3.2 Gen 1 with PowerShare; 1x USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2x ThunderBolt 4 / USB 4.0 Type-C |
| Аудио портове | Headset (headphone and microphone combo) port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SmartCard Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | FPR |
| Web камера, MP | 1080p at 30fps, FHD, IR, with Omni-directional digital Microphone + Proximity sensor |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 93 Wh, 6 Cell, Lithium Ion Polymer; 240W Power Adapter |
| Памет, слотове | up to 128GB |
| Чипсет | Intel RPL-BGA PCH |
| Сигурност | Wedge-shaped lock slot, TPM 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 39.8 x 26.5 x 2.85 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | 12GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX 3500 Ada |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




