Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Слушалки Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550 (USB-A, Teams) | ID - 137894
104.00€
203.41 лв. с ДДС
Микрофон:
unidirectional microphone x 1 omnidirectional microphones x 4
Тип:
Overhead
Цвят:
Black
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017397
Избери добавки:
Цена:
104.00 €/
203.41 лв.
Не ти достигат още 49.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
104.00 €/
203.41 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Слушалки Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550 (USB-A, Teams)
104.00 €/
203.41 лв.
203.41 лв.
Техническа характеристика на Слушалки Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550 (USB-A, Teams), 4XD1S19777 |
|
| Микрофон | unidirectional microphone x 1 omnidirectional microphones x 4 |
| Тип | Overhead |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless Operating Distance Up to 30m |
| Конектор | Bluetooth 5.3, USB-A Receiver |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | TEAMS Button Power on/off, Bluetooth pairing VolumTEAMS Button, Power on/off, Bluetooth pairing, ANC On/Off/Talk Through, Call answers / end / reject / hold / switch, Microphone mute / unmute Media control: play / pause / forward / backward, Volume +/-, V |
| Време за работа на батерия | Play Time 60 hours, 640 mAh |
| Време за зареждане | 2 hours |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 115 ± 2.5 dB |
| Дължина на кабела, m | 1.3 m |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)








