Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Precision 5470
Лаптоп Dell Precision 5470 | ID - 111483
2835.11€
5,544.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-12800HX 3.40 GHz, 25 MB cache
RAM памет:
16GB 5200MHz
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel AX211, 2x2 MIMO, 2400 Mbps, 2.4/5/6 GHz, Wi-Fi 6/6E (WiFi 802.11ax)
OS:
Windows 11 Pro English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012338
Избери добавки:
Цена:
2835.11 €/
5,544.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
306.76€/мес.
2835.11 €/
5,544.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Precision 5470
2835.11 €/
5,544.99 лв.
5,544.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Precision 5470 | |
| Процесор | Intel Core i7-12800HX 3.40 GHz, 25 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5200MHz |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel AX211, 2x2 MIMO, 2400 Mbps, 2.4/5/6 GHz, Wi-Fi 6/6E (WiFi 802.11ax) |
| Операционна система | Windows 11 Pro English |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.48 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.22280Gen4PCIex4NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Realtek ALC711-VD, Two tweeter speakers and two woofer speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 solid-state drive (one M.2 2230 or M.2 2280) |
| USB порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 4 Thunderbolt 4 with PowerDelivery and DisplayPort (USB Type-C) |
| Аудио портове | One universal audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD/IR Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 72WHR, 4Cell, BYD Battery, 130W E5 Type C Power Adapter (V3) |
| Чипсет | Intel PCH-LP |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.1 x 21.0 x 1.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | 4GB |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX A1000 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

