Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Precision 3560
Лаптоп Dell Precision 3560 | ID - 98731
1182.11€
2,312.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16GB 3200MHz (2x8GB)
Видео карта:
Intel Iris Xe Graphics
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6 AX201 Wireless Card
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009550
Избери добавки:
Цена:
1182.11 €/
2,312.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
127.90€/мес.
1182.11 €/
2,312.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Precision 3560
1182.11 €/
2,312.01 лв.
2,312.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Precision 3560 | |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200MHz (2x8GB) |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6 AX201 Wireless Card |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.59 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.22280PCIeClass40 |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | REALTEK ALC3204, Two Speakers, High definition audio interface |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, M.2 3042 for WWAN, 1 M.2 2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | 1 universal audio port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Smart Card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-cell 63 Whr Lithium Ion battery with ExpressCharge, 130W E5 Type C Power Adapter (EPEAT) |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two SO-DIMM slots |
| Чипсет | Intel PCH-LP |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 23.6 x 2.2 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

