Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- DELL
- Монитор Dell P3221D
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор Dell P3221D | ID - 97259
478.57€
936.00 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
31.5" (80.01 cm)
Резолюция:
2560x1440
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
60Hz
Време за реакция, ms:
5ms
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008942
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор NEC LCD225WXM
40.00 €
Монитор Lenovo ThinkVision E55 LFD 54.6" UHD (3840 x 2160)
664.00 €
Монитор NEC EA241WM / No Stand
51.00 €
Геймърски монитор Dell Alienware AW2725QF
499.00 €
Монитор Dell P2426H
184.00 €
Монитор DELL 4K Interactive Touch Monitor C5518QT
617.00 €
Монитор HP EliteDisplay E231
53.00 €
Монитор Philips 241P4QPYES
59.00 €
Монитор Dell P3221D
478.57 €/
936.00 лв.
936.00 лв.
Техническа характеристика на Монитор Dell P3221D, P3221D |
|
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 90 kHz / 56 - 76 Hz |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | Display Port |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.3 x 23.0 x 61.9 |
| VESA размер, mm | yes |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| HDMI | HDMI |
| Вградени говорители | - |
| Технология | LED |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5 - 21° |
| Хоризонтално завъртане | -30 - 30° |
| Вертикално завъртане | -90 - 90° |
| Регулиране на височина | 150mm |
| Цвят | Black/Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

