Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell OptiPlex 7090 MT
Компютър Dell OptiPlex 7090 MT | ID - 106111
1145.81€
2,241.01 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i7-11700 2.50 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
16GB (1x16GB)
OS:
Windows 11 Pro English
Кутия:
Tower
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011091
Избери добавки:
Цена:
1145.81 €/
2,241.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
123.98€/мес.
1145.81 €/
2,241.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell OptiPlex 7090 MT
1145.81 €/
2,241.01 лв.
2,241.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell OptiPlex 7090 MT | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i7-11700 2.50 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 16GB (1x16GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro English |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.22230PCIeNVMeClass35 |
| Звук | 4 Channel High Definition Audio, Realtek ALC3246 |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, One M.2 2230 slot for solid-state drive, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive/Intel Optane |
| USB порт | 1 USB 2.0 with PowerShare, 2 USB 2.0 with Smart Power On, 1 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen 2, 1 USB 3.2 Gen2x2 capable Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | - |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 full-height Gen 4 PCIe x16, 1 full-height PCIe x16 (wired x4), 1 full-height PCIe x1, 1 full-height PCI-32 |
| Аудио портове | One Universal Audio Jack, One Line-out audio port with re-tasking to Line-in |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 128GB, Four DIMM slots |
| Чипсет | Intel Q570 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard-KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16.9 x 30.1 x 36.7 cm |
| Мрежа | Intel i219LM 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 (Gig+) + Bluetooth 5.2 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Intel Integrated Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

