Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell OptiPlex 3020 M
Компютър Dell OptiPlex 3020 M | ID - 58725
560.89€
1,097.01 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-4160T 3.10 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
4096МB (1x4GB) Non-ECC 1600MHz SDRAM Memory
Видео карта:
Intel HD4400 Graphics
OS:
Windows 7 Professional (64Bit Windows 8.1 License, Media) English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001911
Избери добавки:
Цена:
560.89 €/
1,097.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
60.69€/мес.
560.89 €/
1,097.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell OptiPlex 3020 M
560.89 €/
1,097.01 лв.
1,097.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell OptiPlex 3020 M | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-4160T 3.10 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 4096МB (1x4GB) Non-ECC 1600MHz SDRAM Memory |
| Видео карта | Intel HD4400 Graphics |
| Операционна система | Windows 7 Professional (64Bit Windows 8.1 License, Media) English |
| Кутия | Microtower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, GB | 500GB 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| USB порт | 2 external USB 3.0 ports (1 front, 1 rear) and 4 external USB 2.0 ports (1 front, 3 rear); |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 1 DisplayPort 1.2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 1 M.2 (22x30mm) |
| Аудио портове | 1 Mic-in (front, re-taskable to headphone) |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Чипсет | Intel H81 Chipset |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Bulgarian (QWERTY) Dell KB212-B QuietKey USB Keyboard Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 18.2 x 17.6 x 3.6 |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8151GD Ethernet LAN 10/100/1000, Intel Dual Band Wireless-AC 7260 802.11 ac/a/b/g/n 2x2 + Bluetooth 4.0 LE Half Mini Card |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

