Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Dell Latitude 7455
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Dell Latitude 7455 | ID - 122037
2033.41€
3,977.00 лв. с ДДС
Процесор:
Snapdragon X Elite X1E-80-100 3.40 GHz, 42 MB cache
RAM памет:
32 GB 8448 MT/s onboard
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 2x2
OS:
Windows 11
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014340
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook x360 1040 G5
364.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G4
389.00 €
Лаптоп HP ProBook 440 G7
279.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1040 G5
454.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
279.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 1
449.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
259.00 €
Лаптоп Lenovo 500w Gen 3
189.00 €
Dell Latitude 7455
2033.41 €/
3,977.00 лв.
3,977.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell Latitude 7455 | |
| Процесор | Snapdragon X Elite X1E-80-100 3.40 GHz, 42 MB cache |
| RAM памет | 32 GB 8448 MT/s onboard |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.44 kg |
| Процесор, серия | Qualcomm Snapdragon |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.22230TLCPCIeGen4NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Stereo speakers with Qualcomm Aqstic Speaker Max technology, woofer 2W x 2 and tweeter 2W x 2; Dual-array microphones with Qualcomm Audio and Voice Communication Suite |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2x USB 4 Type-C with DisplayPort 2.1 and Power Delivery; 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | - |
| Display порт | yes |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1x M.2 2230 slot for SSD, 1x M.2 3042 slot for WWAN card (for computers that are shipped with WWAN support) |
| Аудио портове | 1 Universal audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | 1 MicroSD-card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader, WLAN only |
| Web камера, MP | FHD/IR Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy, Temporal Noise Reduction, Camera Shutter, Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 Cell, 54 Wh, ExpressCharge; 65W AC adapter, USB Type-C, EcoDesign |
| Памет, слотове | Onboard memory |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.4 x 1.7 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | BT 5.4 Wireless |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




