Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 7410
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Latitude 7410 | ID - 97486
1408.61€
2,755.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-10310U 1.70 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
16GB 2666MHz
Видео карта:
Intel Integrated Graphics
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009090
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 5410
279.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
264.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X280
183.55 €
Asus Strix G16 G615JMR-RV063
1,945.47 €
Лаптоп HP ProBook 640 G4
179.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G8
484.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Platinum
289.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5300
199.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7410
1408.61 €/
2,755.00 лв.
2,755.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 7410 | |
| Процесор | Intel Core i5-10310U 1.70 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 16GB 2666MHz |
| Видео карта | Intel Integrated Graphics |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.33 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMeClass35 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | High Quality Speakers, Noise reducing array microphones |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB Type C ThunderboltTM 3 with Power Delivery & DisplayPort, 2 USB 3.2 Gen 1, one with Power share |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Universal Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam/Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 Cell 52WHr ExpressCharge Capable Battery, 65W Type-C Epeat Adapter |
| Памет, слотове | Up to 32GB |
| Чипсет | Integrated with the Processor |
| Сигурност | Wedge-shaped Lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.1 x 20.9 x 1.9 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




