Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 5421
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Latitude 5421 | ID - 102674
1365.15€
2,670.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-11850H 2.50 GHz, 24 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i7
Чипсет:
Intel PCH H WM590
RAM памет:
16GB 3200GHz (1x16GB)
Памет, тип:
DDR4
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010654
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250
1,489.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
324.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G8
454.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel)
394.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 (Intel) Thunder black
589.00 €
Лаптоп HP ProBook 440 G8
384.00 €
Лаптоп Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250
1,789.00 €
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250
729.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5421
1365.15 €/
2,670.00 лв.
2,670.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 5421, N008L542114EMEA_UBU |
|
| Процесор | Intel Core i7-11850H 2.50 GHz, 24 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Чипсет | Intel PCH H WM590 |
| RAM памет | 16GB 3200GHz (1x16GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two SO-DIMM slots |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMeClass40 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, One M.2 3042 slot for upsell WWAN card |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | IR Cam and Mic |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 .11ax 160MHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Операционна система | Ubuntu Linux 20.04 |
| Windows OS | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Universal audio jack |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/ USB4/Power Delivery |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Звук | Realtek ALC3204, High definition audio, 2 speakers |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 4 Cell 64WHR BYD Battery, 130W E5 Type C Power Adapter (EPEAT) |
| IPS матрица | IPS |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.1 x 21.2 x 2.4 cm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, kg | 1.49 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

