Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 5300
Лаптоп Dell Latitude 5300 | ID - 94344
1060.42€
2,074.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB (1x8GB) 2666MHz
Видео карта:
Intel UHD 620
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Dual Band Wireless AC 9560 (802.11ac) 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007895
Избери добавки:
Цена:
1060.42 €/
2,074.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
114.74€/мес.
1060.42 €/
2,074.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Latitude 5300
1060.42 €/
2,074.00 лв.
2,074.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 5300 | |
| Процесор | Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB (1x8GB) 2666MHz |
| Видео карта | Intel UHD 620 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Dual Band Wireless AC 9560 (802.11ac) 2x2 |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64bit English |
| Цвят | Carbon |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.24 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMeClass35 |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | High Quality Speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1x USB Type C 3.1 Gen 2 with Power Delivery & DisplayPort; 2x USB 3.1 Gen 1 (one with PowerShare) |
| HDMI порт | HDMI 1.4 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Universal Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | Cam and Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 Cell 60Whr ExpressCharge Capable Battery; 65W AC Adapter, 7.4mm Barrel |
| Сигурност | Noble Wedge Lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.6 x 20.8 x 1.7 |
| Мрежа | 10/100/1000 Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

