Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 3320
Лаптоп Dell Latitude 3320 | ID - 100429
960.72€
1,879.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
8GB 4267MHz (2x4GB)
Видео карта:
Intel Iris Xe Graphics
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 .11ax 160MHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010064
Избери добавки:
Цена:
960.72 €/
1,879.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
103.95€/мес.
960.72 €/
1,879.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Latitude 3320
960.72 €/
1,879.00 лв.
1,879.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 3320 | |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 8GB 4267MHz (2x4GB) |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 .11ax 160MHz |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64bit English |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.16 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR4X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMeClass35 |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Realtek ALC3204, High definition audio interface, 2 speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid-state drive/M.2 2280 slot for solid-state drive/solid-statedrive with Intel Optane Memory, One M.2 2230 slot for Wi-Fi/Bluetooth |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen2x2 Type-C with DisplayPort AltMode 1.4/Power Deliver, 2 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone and microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 Cell 54 Whr ExpressCharge Capable Battery, 65W AC Adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.6 x 20.4 x 1.6 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

