Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Dell Inspiron 7730 AIO
Dell Inspiron 7730 AIO | ID - 120868
1452.58€
2,841.00 лв. с ДДС
Монитор:
27" (68.58 cm) FHD (1920 x 1080) AG Touch
Процесор:
Intel Core 7-150U 1.20 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
32GB 3200MHz (2x16GB)
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014194
Избери добавки:
Цена:
1452.58 €/
2,841.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
157.17€/мес.
1452.58 €/
2,841.00 лв.
цена с ДДС
Dell Inspiron 7730 AIO
1452.58 €/
2,841.00 лв.
2,841.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell Inspiron 7730 AIO | |
| Монитор | 27" (68.58 cm) FHD (1920 x 1080) AG Touch |
| Процесор | Intel Core 7-150U 1.20 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 32GB 3200MHz (2x16GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core 7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2PCIeNVMe |
| Звук | 2 speakers, Realtek ALC3289, High definition audio interface |
| M.2 слот | One M.2 2230/2280 slot for PCIe solid-state drive, One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card |
| USB порт | 3 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 2 port with PowerShare, 1 USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| HDMI порт | HDMI-in, HDMI-out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | One universal headset jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Slot |
| Web камера, MP | 5MP IR Tilt Camera (White) |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - White |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 60.4 x 24.5 x 45.6 cm |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth |
| Видео карта, GB | 2GB GDDR6 |
| Видео карта, тип | External NVIDIA GeForce MX570A |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

