Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Inspiron 7567
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Inspiron 7567 | ID - 57068
1046.61€
2,046.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-7700HQ 2.80 GHz, 6 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i7
RAM памет:
8192MB 2400MHz
Памет, тип:
DDR4
Памет, слотове:
up to 32GB
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000420
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell 16 DC16251
1,004.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1040 G6
424.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5411
324.00 €
Лаптоп HP EliteBook 820 G3
139.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel)
364.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel)
394.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G8
229.00 €
Лаптоп HP EliteBook 640 G9
484.00 €
Лаптоп Dell Inspiron 7567
1046.61 €/
2,046.99 лв.
2,046.99 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Dell Inspiron 7567, 5397063994342 |
|
| Процесор | Intel Core i7-7700HQ 2.80 GHz, 6 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | up to 32GB |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm + 8GB cache |
| Твърд диск, тип | SSHD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Видео карта, МВ | 4096MB GDDR5 |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Bluetooth | Bluetooth, Dual Band 2.4&5 GHz, 1x1 |
| 4G/LTE | - |
| 3G | - |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Операционна система | Ubuntu Linux 16.04 |
| Windows OS | - |
| USB порт | 3 USB 3.0 including 1 with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| eSATA порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | SD MMC Card Reader |
| Звук | 2 tuned speakers plus 1 subwoofer; audio processing by Waves MaxxAudio Pro |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност | Noble lock slot |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 74 WHr, 6-Cell Battery (Integrated), 130W AC Adapter |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 2.62 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

