Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Inspiron 7391 2in1
Лаптоп Dell Inspiron 7391 2in1 | ID - 93229
1379.47€
2,698.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-10510U 1.80 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16384MB 2133MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics 620
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007492
Избери добавки:
Цена:
1379.47 €/
2,698.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
149.26€/мес.
1379.47 €/
2,698.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Inspiron 7391 2in1
1379.47 €/
2,698.01 лв.
2,698.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Inspiron 7391 2in1 | |
| Процесор | Intel Core i7-10510U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2133MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.45 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Realtek ALC3254, High-definition audio, 2 Speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 slot for WiFi and Bluetooth combo card , 1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.1 Gen 1 port, 1 USB3.1 Gen2(Type-C/Thunderbolt3) port/Display Port/Power Delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headset port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell Battery, 45 Whr (Integrated), 65 Watt AC Adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.7 x 21.6 x 1.6 |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

