Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Inspiron 5555
Лаптоп Dell Inspiron 5555 | ID - 59346
458.63€
897.00 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Quad-Core A10-8700P 1.80 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8192MB Dual Channel 1600MHz (2x4GB)
Видео карта:
AMD Radeon R6 M345DX
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Dell Wireless-N 1708 802.11bgn, 1x1, 2.4GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002020
Избери добавки:
Цена:
458.63 €/
897.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
49.62€/мес.
458.63 €/
897.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Inspiron 5555
458.63 €/
897.00 лв.
897.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Inspiron 5555 | |
| Процесор | AMD Quad-Core A10-8700P 1.80 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8192MB Dual Channel 1600MHz (2x4GB) |
| Видео карта | AMD Radeon R6 M345DX |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Dell Wireless-N 1708 802.11bgn, 1x1, 2.4GHz |
| Операционна система | Ubuntu Linux 14.04 SP1 |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.00 kg |
| Процесор, серия | AMD Quad Core |
| Памет, тип | DDR3L |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1366x768 |
| Дисплей, тип | Glare (Dell Truelife) |
| Видео карта, МВ | 2048MB DDR3 |
| Звук | Waves MaxxAudio |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | Primary 4-cell 40W/HR Battery, 65W AC Adapter |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

