Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Inspiron 3567
Лаптоп Dell Inspiron 3567 | ID - 57037
408.01€
798.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-6006U 2.00 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
4096MB 2400MHz
Видео карта:
AMD Radeon R5 M430
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Dell Wireless 1707 Card 802.11BGN
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000389
Избери добавки:
Цена:
408.01 €/
798.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
44.15€/мес.
408.01 €/
798.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Inspiron 3567
408.01 €/
798.00 лв.
798.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Inspiron 3567 | |
| Процесор | Intel Core i3-6006U 2.00 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 2400MHz |
| Видео карта | AMD Radeon R5 M430 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Dell Wireless 1707 Card 802.11BGN |
| Операционна система | Ubuntu Linux 16.04 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.25 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1366x768 |
| Дисплей, тип | Glare (Dell Truelife) |
| Видео карта, МВ | 2048MB DDR3 |
| Звук | 2 tuned speakers with Waves MaxxAudio Pro |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.0, 1 USB 2.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI 1.4a |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 65 Watt AC Adapter |
| Памет, слотове | up to 16GB |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Мрежа | 10/100 RJ-45 Ethernet network |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0, 2.4 GHz |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

